Gentleman-Men’s Fashion

Gentleman to firma, która posiada sieć sklepów z męską odzieżą. Można nas znaleźć zarówno w większych jak i mniejszych miastach, przy czym stale się rozwijamy i zwiększamy liczbę naszych placówek. Cenimy profesjonalną obsługę, dlatego nasi pracownicy są szkoleni w zakresie kreowania wizerunku, obowiązujących trendów w modzie oraz doboru stylizacji w zależności od okazji.

W ubraniach naszej marki doskonale będą się czuli mężczyźni pewni siebie, nowocześni oraz zwolennicy tradycyjnego wyglądu. W swojej szerokiej ofercie posiadamy, garnitury o różnych krojach, koszule polskich marek, krawaty a nawet obuwie. Nasi profesjonalni doradcy doskonale wiedzą na co zwrócić uwagę i co najważniejsze chętnie przyjdą z pomocą.

Środa Śląska – to miasto, w którym powstał nasz pierwszy sklep. Istnieje on już ponad 10 lat. W ofercie salonu znajdują się garnitury polskiego producenta, koszule, krawaty oraz dodatki. Personel pracujący w salonie w Środzie Śląskiej może pochwalić się dużym doświadczeniem i dbałością o obsługę klienta.
W Wągrowcu powstał nasz drugi salon, który cieszy się coraz większą liczba stałych klientów.  Od października 2017 salon zmienił swoją lokalizację na bliższą klientowi i obecnie mieści się w samym centrum miasta. W salonie znajduje się szeroki wybór garniturów, koszul, krawatów, a nawet galanterii skórzanej.
Jawor to salon, który powstał, jako trzeci. Oprócz szerokiej gamy asortymentu salon ten może pochwalić się współpracą z Jaworskim Stowarzyszeniem „Damy Radę”, które poprzez licytację przedmiotów przekazanych przez salon wspomaga swoich podopiecznych. Panie z salonu w Jaworze mają bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i doskonale orientują się w najnowszych trendach modowych.
W Nowej Soli mieści się jeden z naszych większych salonów. Salon ten cieszy się dużą ilością stałych klientów, którzy pokochali nasz sklep z uwagi na odważne stylizacje, trafne propozycje doradców klienta. W salonie w Nowej Soli nasi klienci znajdą szeroką gamę kolorowych swetrów, nowoczesnych wzorów pasków, koszul i spinek.
W ofercie salonu znajdują się garnitury polskiego producenta, koszule, krawaty oraz dodatki. Salon stale powiększa swoją ofertę dostosowując ją do potrzeb klientów. Panie pracujące w salonie dbają o wizerunek klienta i starannie dobierają stylizacje w oparciu o wiedzą pozyskaną  na szkoleniach dotyczących kreowania wizerunku.
W październiku 2017r.  w Kędzierzynie-Koźlu powstał nasz najnowszy salon. To bez wątpienia największy salon naszej sieci. W ofercie salonu znajduje się szeroka gama garniturów o różnych krojach. Kolorystyka garniturów to głównie różne odcienie granatu, szarości oraz grafitu. Oferta salonu będzie poszerzana wraz z sygnałami otrzymywanymi od naszych klientów.

Marzena Musiał

– manager Sieci
tel. 516 878 002