Wielkimi krokami nadchodzi jesień, która oprócz chłodniejszych wieczorów i poranków przyniosła zmienioną kolorystykę ubrań.

Pastelowe róże, zielenie czy odcienie żółtego czas zastąpić beżem, brązem i ku zaskoczeniu wielu Panów modnym kolorem bordowym. Jesień stanowi idealny pretekst do pracy nad swoim wizerunkiem. Panowie powoli wyciągają z szaf koszule z długim rękawem, marynarki oraz swetry. Chętnie zamieniają szorty na długie spodnie, najcześciej bawełniane lub wełniane.

Stylizacje, w których główną rolę odgrywa kolor bordowy wzbudzają duże zainteresowanie. Od takich zestawień, trudno oderwać wzrok, szczególnie, gdy przemyślany został każdy szczegół stylizacji.

Najchętniej Panowie decydują się na zakup bordowych lub brązowych spodni. Taki wybór to doskonały pomysł, ponieważ w połączeniu z granatowymi marynarkami lub koszulami, które nadal są modne, tworzą zestawy uniwersalne i praktyczne. W tym sezonie również dominuje krata. Jest widoczna na marynarkach, koszulach, a drobniejsza także na krawatach. To bez wątpienia najpopularniejszy motyw sezonu jesień-zima 2017.

POLECAMY

Odważniejsi Panowie mogą postawić na wyraźny, kontrastowy wzór, natomiast zwolennicy tradycyjnego wyglądu mogą wybrać delikatną kratę, występującą np. w dodatkach.

Jeśli na chwilę zatrzymamy się przy krawatach, muszkach i pochettkach to zapewne większość Panów zauważy, że przeważa kolor bordowy. Nie bez powodu dominuje w zakresie dodatków. To taki mistrz drugiego planu, który, jak na ironię, jest najbardziej widoczny. Dodatki w takich barwach doskonale komponują się w towarzystwie szarych, granatowych oraz czarnych marynarek. Bordowa pochettka podkreśla całą stylizację, wprowadza kolor, ożywia całość a przede wszystkim nie jest nudna. Wśród nowinek modowych tej jesieni każdy z Panów znajdzie coś dla siebie. Mamy w tym sezonie trochę tradycji, stonowanych barw, nie brakuje również awangardowych propozycji. Moda tego sezonu daje ogromne możliwości. Pozwala łączyć graficzne wzory, choć budzi przy tym wiele kontrowersji. Dominują odważne kolory, połyskujące tkaniny a jednocześnie zauważalne jest małe odwołanie do lat siedemdziesiątych i powrót do golfów, jeansów o różnym kroju.